Şirin Pide

4.3
(180)

Bornova Şirin Pide adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Atatürk, Hürriyet Cd. No:81, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 339 02 31

Bornova Şirin Pide Yol Tarifi

Şirin Pide İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Atatürk, Hürriyet Cd. No:81, Bornova – İzmir olan Şirin Pide, işletmesine (0232) 339 02 31 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Şirin Pide ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Şirin Pide yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Şirin Pide hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Şirin Pide ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Şirin Pide ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Şirin Pide için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Şirin Pide bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Şirin Pide sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 180

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Şirin Pide Yorumları

  1. Yıllardır sipariş verirdik. Bugünde iftar için siparişimizi garanti olsun diye öğlenden verdik. İftardan 15-20 dakika önce sipariş gelir şeklinde teyit aldık.
    İftara 10 dk kala gelince aradık, kuryenin telini verdiler, aradık sipariş onda değil. Restoranı tekrar aradık, görüşüp haber vereceğiz dediler. Tabiki dönmediler.
    5 defa daha aradığımızda hepsinde kurye 2 dakikada sizin orada yalanı ile oyalandık.
    En son patlayınca bir yanlışlık olmuş şimdi direkt size kuryeyi gönderiyorum cevabı ile daha önceki cevaplarının yalan olduğu ortaya çıktı. Siparişi iptal ettik.
    Hata varsa başta söyleyin insanlık hali olur der geçeriz. Ama bu kadar yalandan sonra bir daha önünden geçmem.

  2. Tüm samimiyetinizle eş dost gelebiceginiz bir yer ayrıca ürün kartelasida çok geniş ,bir. Pideci görseli den daha farklı

Yoruma kapalı.