Bilimsel Tiyatro Atölyesi

4.9
(8)

Bornova Bilimsel Tiyatro Atölyesi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Mansuroğlu, Bayraklı – İzmir

Telefon : Belirtilmemiş.

Bornova Bilimsel Tiyatro Atölyesi Yol Tarifi

Bilimsel Tiyatro Atölyesi İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Mansuroğlu, Bayraklı – İzmir olan Bilimsel Tiyatro Atölyesi, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Bilimsel Tiyatro Atölyesi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Bilimsel Tiyatro Atölyesi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Bilimsel Tiyatro Atölyesi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Bilimsel Tiyatro Atölyesi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Bilimsel Tiyatro Atölyesi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Bilimsel Tiyatro Atölyesi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Bilimsel Tiyatro Atölyesi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Bilimsel Tiyatro Atölyesi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.9 / 5. Toplam Oy : 8

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Bilimsel Tiyatro Atölyesi Yorumları

  1. Küçük salonda büyük eserler, büyük sanatçılar…tiyatro ile ilgilenenler için güzel bir seçenek…

  2. Mutlaka görülmeli… Deneysel, özgün işler ve güzel bir çaba var!

  3. Minicik salonunda dev gibi oyunlar sergileyen amatör tiyatro topluluğunun mekanı. Cuma ve cumartesi akşamları oyunlar sergileniyor. Tavsiye edilir.

Yoruma kapalı.