Delta Akaryakıt

3.7
(11)

Bornova Delta Akaryakit adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, Ankara Cad. No:303 D:2, Bornova – undefined

Telefon : Belirtilmemiş.

Bornova Delta Akaryakit Yol Tarifi

Delta Akaryakit undefined ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, Ankara Cad. No:303 D:2, Bornova – undefined olan Delta Akaryakit, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Delta Akaryakit ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Delta Akaryakit yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Delta Akaryakit hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Delta Akaryakit ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Delta Akaryakit ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Delta Akaryakit için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Delta Akaryakit bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Delta Akaryakit sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.7 / 5. Toplam Oy : 11

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Delta Akaryakıt Yorumları

  1. Yenilendi ..bir iki ay öncesine kadar tadilatta idi..15 yıldır burası yakıt aldığım uğrak yerim..öncesinde de var.iyi çalışmalar…

  2. Sıradan bir Benzin istasyonu… Diğerlerinden farkı yok…

Yoruma kapalı.