Instasports

4.1
(117)

Bornova Instasports adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Ergene, Yüzbaşı İbrahim Hakkı Cd. No:121, Bornova – İzmir

Telefon : 0546 220 21 00

Bornova Instasports Yol Tarifi

Instasports İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Ergene, Yüzbaşı İbrahim Hakkı Cd. No:121, Bornova – İzmir olan Instasports, işletmesine 0546 220 21 00 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Instasports ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Instasports yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Instasports hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Instasports ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Instasports ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Instasports için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Instasports bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Instasports sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.1 / 5. Toplam Oy : 117

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Instasports Yorumları

  1. Salonda çalışanlarıda çok iyi ve ilgililer. İsmine sıkça aşina olduğumuz salonlara oranla çok daha temız ve özverililer. Güvenle gidebilirsiniz.

  2. Nezih temiz klima çalışır vaziyette güzel bir tavsiye edilir

  3. Aletler yetersiz . Koşu bantları bozuk. Çok apaçi tipler var .

Yoruma kapalı.