Birazz Meyhane

4.1
(95)

Bornova Birazz Meyhane adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, Süvari Cd. No:70/A, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 999 79 72

Bornova Birazz Meyhane Yol Tarifi

Birazz Meyhane İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, Süvari Cd. No:70/A, Bornova – İzmir olan Birazz Meyhane, işletmesine (0232) 999 79 72 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Birazz Meyhane ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Birazz Meyhane yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Birazz Meyhane hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Birazz Meyhane ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Birazz Meyhane ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Birazz Meyhane için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Birazz Meyhane bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Birazz Meyhane sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.1 / 5. Toplam Oy : 95

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Birazz Meyhane Yorumları

  1. Balık kötü çok pişmiş, kupkuru kalmıştı. Özellikle belirtin az pişirin diye ???? meze yetersiz. Şarkılar fena değil. İsmi meyhane konmuş ama MEY özelliği yok. Yok üstü eve giderken 2 duble atılabilir.

  2. Mezeleri çok lezzetli, fiyatlar bu lezzete göre oldukça uygun. İşletmeci arkadaşlar, çalışanlar güler yüzlü. Ciğer vazgeçilmezim..

  3. Mezeler ve doluluk bakımından çok zengin garsonlar saygılı çok kaliteli bir mekan.

  4. Mezeleri çok güzel fiyatları da piyasanın gayet altında kesinlikle denemelisiniz ????

Yoruma kapalı.