Bayan Kuaförü Ayşe

3
(2)

Bornova Bayan Kuaförü Ayşe adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Erzene, 12. Sk. No:1/C, Bornova – İzmir

Telefon : 0554 121 97 86

Bornova Bayan Kuaförü Ayşe Yol Tarifi

Bayan Kuaförü Ayşe İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Erzene, 12. Sk. No:1/C, Bornova – İzmir olan Bayan Kuaförü Ayşe, işletmesine 0554 121 97 86 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Bayan Kuaförü Ayşe ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Bayan Kuaförü Ayşe yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Bayan Kuaförü Ayşe hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Bayan Kuaförü Ayşe ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Bayan Kuaförü Ayşe ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Bayan Kuaförü Ayşe için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Bayan Kuaförü Ayşe bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Bayan Kuaförü Ayşe sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3 / 5. Toplam Oy : 2

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Bayan Kuaförü Ayşe Yorumları

  1. KİRLİ , SAĞLIKSIZ HİZMET ORTAMI OLAN VE RUHSATSIZ ALELADE ÇALIŞAN BİR YER.VATANDAŞIN SAĞLIĞINI HİÇE SAYAN ,ÜSTELİK FAHİŞ FİYAT UYGULAMASI YAPAN YERDİR.MADDİ MANEVİ ZARARA UĞRAMAMAK İÇİN KESİNLİKLE GİTMEYİN.İZMİR İN BİLİNDİK MEŞHUR KUAFÖRLERİNİN İKİ KATI PARA ALDILAR (DÜZ FÖN YIKAMALI 55TL).

  2. İlk geldiğimde böyle karşılama , hiç görmedim
    Sohbeti çok güzel
    Hem titiz hemde eli hızlı tavsiye ederim…
    Gitmenizi tavsiye ediyorum

Yoruma kapalı.