Gediz Bar

3.5
(23)

Bornova Gediz Bar adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Ergene, Gediz Cd. No:48/A, Bornova – İzmir

Telefon : Belirtilmemiş.

Bornova Gediz Bar Yol Tarifi

Gediz Bar İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Ergene, Gediz Cd. No:48/A, Bornova – İzmir olan Gediz Bar, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Gediz Bar ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Gediz Bar yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Gediz Bar hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Gediz Bar ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Gediz Bar ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Gediz Bar için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Gediz Bar bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Gediz Bar sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.5 / 5. Toplam Oy : 23

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Gediz Bar Yorumları

  1. Bu bar işletmecisi ve elemanları kesinlikle hiç dürüst değiller bizim dayının kartından 500 TL fazla para çektiler ismi selim Sarıkaya yalansa yalan desinler bayan bira yukarıda 120 dediler 150 yazdılar bayan vol 20 dediler 40 yazdılar hesap 1060 çıkarttılar gözleri doymadı 800 nakit verdik 750 karttan çekmiş ler zehir zıkkım olsun çocukların dan çıksın bizi hatırlasınlar topal bir insanın parasını haksız almak neymiş öğrensinler inşallah selim sayıdan beter olsunlar

  2. Gayet güzel ve nezih bir ortam ve çalışan bay bayan elemanlarına teşekkür ederim

Yoruma kapalı.