Bornova Belediyesi Merkez Pazar Yeri

3.8
(943)

Bornova Bornova Belediyesi Merkez Pazar Yeri adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Ergene, 554. Sk. No:19, Bornova – İzmir

Telefon : Belirtilmemiş.

Bornova Bornova Belediyesi Merkez Pazar Yeri Yol Tarifi

Bornova Belediyesi Merkez Pazar Yeri İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Ergene, 554. Sk. No:19, Bornova – İzmir olan Bornova Belediyesi Merkez Pazar Yeri, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Bornova Belediyesi Merkez Pazar Yeri ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Bornova Belediyesi Merkez Pazar Yeri yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Bornova Belediyesi Merkez Pazar Yeri hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Bornova Belediyesi Merkez Pazar Yeri ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Bornova Belediyesi Merkez Pazar Yeri ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Bornova Belediyesi Merkez Pazar Yeri için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Bornova Belediyesi Merkez Pazar Yeri bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Bornova Belediyesi Merkez Pazar Yeri sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.8 / 5. Toplam Oy : 943

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Bornova Belediyesi Merkez Pazar Yeri Yorumları

  1. Millet kurallara uymuyorlar maske takılmıyor bunun ilgilenin

  2. Maske takmiyor satıcılar ürünler de güzel değil normalden pahalı

  3. Bornova için küçük bir pazar yeri köylerden gelen insanlar için bile yetersiz ve düzensiz ,daha büyük ve katli olarak yapisa idi daha iyi olmaz mı idi ,bornova büyük bir ilçe daha güzel ve kullanışlı olmalı bence

  4. Pazar yeri bodrum otoparkları hep su içinde özellikle merdiven sahanlıkları. Orada duran/dikilen görevli/görevsiz zabıtaya resimleri gösterirken ben size whatsapp numarası vereyim diyor. Kendileri bu işe bakmıyorsa bağlı olduğu belediye ilgili biriminden hızlı çözüm üretmek umrumda değil.

  5. Otoparkı var ama belediyenin olmasına rağmen pahalı. Yol kenarına araba çekince de ya ceza yazıyorlar ya da arabayı çekiyorlar. Bornovanın kronik sorunu. Pazar yeri olarak güzel. Ama pazarcılar semte görw fiyat koyuyorlar. Diğer pazar yerlerinden pahalı oluyor. Sanki burda çok zenginler oturuyor gibi. Aynı pazarcı domatesi bir başka yerde 3 tl ye satıyor burda 4 yada 5 tl oluyor. Maalesef bizim esnafımız böyle.

Yoruma kapalı.