Metin Eczane

5
(10)

Bornova Metin Eczane adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Manavkuyu, 234. Sk. No:6/D, Bayraklı – İzmir

Telefon : (0232) 373 87 71

Bornova Metin Eczane Yol Tarifi

Metin Eczane İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Manavkuyu, 234. Sk. No:6/D, Bayraklı – İzmir olan Metin Eczane, işletmesine (0232) 373 87 71 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Metin Eczane ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Metin Eczane yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Metin Eczane hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Metin Eczane ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Metin Eczane ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Metin Eczane için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Metin Eczane bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Metin Eczane sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 10

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Metin Eczane Yorumları

  1. Metin Eczanesi İzmir Bayraklı Manavkuyu 234 sokak No:6/D Doğa Sitesinde, Yedigün Tıp Merkezinin karşısındadır. Ulaşımı kolay çok merkezi bir yerdedir. Metin eczanesi uzun yıllardır burada hizmet vermektedir. Eczane sahibi Metin Bey ve çalışanları güler yüzlü, nazik ve saygılılar. Hastalara yardımcı olmak için çok çabalıyorlar. Kimseyi mağdur etmek istemiyorlar. Metin Bey, Ali Bey, Elif Hanım ve Özden Hanıma sundukları bu güzel hizmetten dolayı çok teşekkür ederim.Tavsiye ederim.

Yoruma kapalı.