Botanik Cafe

4
(10)

Botanik Cafe adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Erzene Mahallesi, Ankara Caddesi Ege Üniversitesi, Ziraat Fakültesi Bahçesi, No:172/11B, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 339 03 35

Botanik Cafe Yol Tarifi

Botanik Cafe İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Erzene Mahallesi, Ankara Caddesi Ege Üniversitesi, Ziraat Fakültesi Bahçesi, No:172/11B, Bornova – İzmir olan Botanik Cafe, işletmesine (0232) 339 03 35 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Botanik Cafe ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Botanik Cafe yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Botanik Cafe hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Botanik Cafe ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Botanik Cafe ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Botanik Cafe için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Botanik Cafe bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Botanik Cafe sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 10

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Botanik Cafe Yorumları

  1. Tam öğrenci dostu bir kantin gibi botanik cafe, sigara böreği çok güzel, çay demleme ama tadı güzel değil, fiyatlar el yakmıyor.

  2. Malesef kaaliydi bugun. Umarim kapatilmamistir. Ogrenciler icin guzel bir kafeydi. Ozellikle yemek sistemleri ve cesitleri cok guzeldi.

Yoruma kapalı.