İzmir Havalimanı Transfer

5
(4)

İzmir havalimanı transfer firmaları adres, telefon, yol tarifi ve yorumları aşağıda sunulan listemizde yer almaktadır. İzmir transfer firmaları arasında yer alan ve İzmir’ de en iyi hizmet veren havalimanı transfer firmalarını sizler için derledik.

İzmir Havalimanı Transfer Firmaları

Herhangi bir kentten veya ülkeden herhangi bir havalimanına ulaşmak kolay… Uçaklar sizi bulunduğunuz yere göre bazen birkaç saat içinde bazen de 5-10 saat içinde seyahat ettiğiniz ülkedeki havalimanına ulaştırıyor. Peki, havalimanlarından gideceğiniz noktaya ulaşım kolay mı? Mytransfer İzmir’den randevu almışsanız bu sorunun cevabı ‘çok kolay’ şeklinde olacak. İzmir Adnan Menderes Havalimanı’nda 7 yıldır hizmet veren Mytransfer, izmir havalimanı transfer için en doğru adres. Birçok yönden stratejik bir konumda bulunan tatilcilerin gözdesi İzmir’den çevredeki çok sayıda tatil ilçesi, beldesi veya köylerine ulaşım imkanları size çok cazip gelmeyebilir. Örneğin havalimanından Seferihisar’a taksi tutmanız size pahalıya patlayabilir. Araç kiralamanız da çok cazip görünmüyor; çünkü aracı teslim edinceye kadar birçok risk ve sorumluluk taşıyorsunuz. Tabiri caizse araç mı sizi taşıyor siz mi aracı taşıyorsunuz pek anlaşılmıyor. Bu sebeple size alternatif bir hizmet sunan My Transfer’i tanımalısınız. İzmir’den Marmaris, Alaçatı, Çeşme, Özdere, Seferihisar, Ayvalık, Didim, Bodrum, Kuşadası, Manisa ve çevrelerindeki adreslere ulaşım için izmir havalimanı transfer şansınız var. Sizin için tahsis edilen bir araç ve özel şoförle havalimanından kolaylıkla belirlediğiniz adrese ulaşmanız mümkün. Tek yapmanız gereken Mytransfer’den randevu almak. Seçeceğiniz araçla havalimanından konaklama adresinize beklemeden ulaşım imkanı veren bu hizmeti almanız gerçek bir tatil keyfi için size iyi gelecek.

İzmir Havaalanı Transfer

Ege Bölgesi’nin incisi İzmir, hem tatil hem de gezi için biçilmiş kaftan niteliğinde bir şehir. Kordon’da boyoz, Bornova’da kumru yemek için bile günübirlik veya birkaç günlüğüne İzmir’e gelen yerli turistler kadar yabancı turistlerin de gözdesi bu şehirde ulaşım sektörü, gösterilen ilgiyle doğru orantılı önem arz ediyor. İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na özellikle yaz aylarında yerli ve yabancı turistler akın ediyor. Hem İzmir ve ilçeleri hem de Ege Bölgesi’nin önemli transfer noktası olan Adnan Menderes’te şoförlü VIP araçlarla 7 yıldır hizmet veren My Transfer, güler yüzlü ve yabancı dil bilen deneyimli kaptan şoförleri ile size güvenli ve konforlu seyahat olanağı sunuyor. My Transfer, yasal belgelerini tamamlamış şoförlerle ve son model lüks araçlarla müşteri memnuniyetini prensip edinmiş bir firma. Sektörde 7 gün 24 saat izmir havaalanı transfer imkanı sağlayan My Transfer, alacağınız randevu ile sizi gideceğiniz noktaya ulaştırıyor. Arzu ettiğiniz takdirde dönüşte de aynı şartlarda transfer hizmeti alabilirsiniz. Size sadece uçaktan inip lüks araca binmek ve inmek düşüyor. İzmir Merkez, Çeşme, Alaçatı, Seferihisar, Bodrum, Kuşadası, Didim, Marmaris, Özdere, Ayvalık, Manisa başta olmak üzere tüm Ege Bölgesi’ne havalimanından ulaşmak istediğinizde araç kiralamanın dezavantajları sizi düşündürüyorsa, uçak yolculuğunun ardından yorgun bir şekilde araç kullanmak istemiyorsanız izmir havaalanı transfer alternatifini değerlendirmelisiniz.

izmir havalimanı transfer

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 4

Burayı ilk değerlendiren siz olun.