Ali Suavi İlkokulu

3.6
(19)

Bornova Ali Suavi İlkokulu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, 183/1. Sk. No:1, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 388 03 20

Bornova Ali Suavi İlkokulu Yol Tarifi

Ali Suavi İlkokulu İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, 183/1. Sk. No:1, Bornova – İzmir olan Ali Suavi İlkokulu, işletmesine (0232) 388 03 20 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ali Suavi İlkokulu ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Ali Suavi İlkokulu yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Ali Suavi İlkokulu hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Ali Suavi İlkokulu ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Ali Suavi İlkokulu ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Ali Suavi İlkokulu için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Ali Suavi İlkokulu bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Ali Suavi İlkokulu sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.6 / 5. Toplam Oy : 19

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Ali Suavi İlkokulu Yorumları

  1. Benzin istasyonu sokağına girdiğiniz zamn rahatlikla bulabilirsiniz

  2. Okul buranın arka sokağında haritada yanlış yerde gösterilmiş. Okulun doğru yeri eski adıyla yazılan Ali Suavi İlköğretim okulu şeklinde olan ama ismi Ali Suavi İlkokulu.

  3. Okul güzel olabilir hiç bir lafım yok ama öyrermenler nekadar ilgili işte o tartışılır benim kızım 1 sınıfa başladı bu yıl ve öyretmeni yüzünden daha şimdiden okul hayatından soğdu ama kimse sesini çıkartmıyor

  4. Ali Süavi İlkokulu yanında oturmaktayım.70 yaşındayım,bu güne kadar öğrencilerine bu kadar güzel hitabeden müdür duymadım,.Sizi kutlarım teşekkürler Müdür Bey.

Yoruma kapalı.