Kofana Balık Evi

4.2
(12)

Kofana Balık Evi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Evka 3, 119/16. Sk. No: 6/A, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 375 17 75

Kofana Balık Evi Yol Tarifi

Kofana Balık Evi İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Evka 3, 119/16. Sk. No: 6/A, Bornova – İzmir olan Kofana Balık Evi, işletmesine (0232) 375 17 75 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kofana Balık Evi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Kofana Balık Evi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Kofana Balık Evi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Kofana Balık Evi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Kofana Balık Evi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Kofana Balık Evi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Kofana Balık Evi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Kofana Balık Evi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 12

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Kofana Balık Evi Yorumları

  1. Yeni bir yer deneyelim dedik iyi ki buraya gelmişiz gerçekten çok lezzetli üstelik fiyatlar gayet makul..

  2. Bir balık bir ustanın ellerinde bu kadarmi lezzete kavuşur eğer siz kofana balık evinde istanbul usulü levrek yetmemişseniz balık yedik demeyin temiz mekan güler yüzlü personel ve tam bir aile ortamı.bu samimi ve güler yüzlü davranışlarından dolayı kendilerine sonsuz teşekkürlerimi borç bilirim.

  3. Temiz bir aile işletmesi sardalya tava, çipura ve levrek ızgara güzel fiyatlar uygun seviyoruz

Yoruma kapalı.