Bp

3.7
(24)

Bornova Bp adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, Ankara Cd. No:10, Bornova – İzmir

Telefon : Belirtilmemiş.

Bornova Bp Yol Tarifi

Bp İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, Ankara Cd. No:10, Bornova – İzmir olan Bp, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Bp ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Bp yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Bp hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Bp ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Bp ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Bp için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Bp bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Bp sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.7 / 5. Toplam Oy : 24

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Bp Yorumları

  1. Kentin en işlek yerlerinden birinde. Artık bu tip yerlerin kentiçinden kalkması gerekmiyor muydu? Yasa çkmamış mıydı?

  2. Lavabo tam anlamıyla rezalet çok kötü ve ücretli (1 tl) . Bakımsız eski bir istasyon. Akaryakıt diğer bp istasyonlarına göre pahalı

  3. Rezil bir istasyon personel müşterileriyle argo konuşuyor şikayetimi genel merkeze bildireceğim bornova ya yakışmayan bir istasyon

  4. Personel harika.. Güler yüzlü.. Selam veriyorlar yaaa.

  5. Çok sert tepkileri var. Ve bir ay içinde binlerce liralık alışveriş yaptığınız da arabayı park edip WC kullanmanıza vs benzin ALMIYORSAN izin yok. Daha bugün başıma gelen bir olay. Kamera kayıtlarından bakabilirsiniz. Ki içeriye girmek için arabayı kenara bıraktım. Bana doğrudan araba bırakamasınız diyor. Ya iki dakika işim var içeride diyorum olmaz yönetim böyle vs deniyor. Çok saçma bir olay!

Yoruma kapalı.