Okyanus Mobilya

5
(1)

Bornova Okyanus Mobilya adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Atatürk, 789/1. Sk. No 11, Bornova – İzmir

Telefon : 0535 864 34 43

Bornova Okyanus Mobilya Yol Tarifi

Okyanus Mobilya İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Atatürk, 789/1. Sk. No 11, Bornova – İzmir olan Okyanus Mobilya, işletmesine 0535 864 34 43 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Okyanus Mobilya ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Okyanus Mobilya yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Okyanus Mobilya hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Okyanus Mobilya ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Okyanus Mobilya ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Okyanus Mobilya için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Okyanus Mobilya bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Okyanus Mobilya sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 1

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Okyanus Mobilya Yorumları

  1. Mobilya adına olabilecek en kaliteli malzemeler kullanılıyor. Çok ince işçilik ile hassas ölçüyle üretim yapılmakta. Yeri değişmiş. Polis karakolu arkası A100 market sırasında. Mutfak ve banyo dolapları Ikea, Koçtaş vb modellerinin birebir aynısını çok daha kaliteli malzeme ile ekonomik çözümler sunuyor. Mutlaka randevu alınmalı.

Yoruma kapalı.