Büyümüş De Kücülmüş Kreş Ve Gündüz Bakim Evi

4.6
(15)

Büyümüş De Kücülmüş Kreş Ve Gündüz Bakim Evi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Evka 3, 101/3. Sk. No:13, Bornova – İzmir

Telefon : 0554 409 27 90

Büyümüş De Kücülmüş Kreş Ve Gündüz Bakim Evi Yol Tarifi

Büyümüş De Kücülmüş Kreş Ve Gündüz Bakim Evi İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Evka 3, 101/3. Sk. No:13, Bornova – İzmir olan Büyümüş De Kücülmüş Kreş Ve Gündüz Bakim Evi, işletmesine 0554 409 27 90 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Büyümüş De Kücülmüş Kreş Ve Gündüz Bakim Evi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Büyümüş De Kücülmüş Kreş Ve Gündüz Bakim Evi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Büyümüş De Kücülmüş Kreş Ve Gündüz Bakim Evi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Büyümüş De Kücülmüş Kreş Ve Gündüz Bakim Evi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Büyümüş De Kücülmüş Kreş Ve Gündüz Bakim Evi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Büyümüş De Kücülmüş Kreş Ve Gündüz Bakim Evi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Büyümüş De Kücülmüş Kreş Ve Gündüz Bakim Evi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Büyümüş De Kücülmüş Kreş Ve Gündüz Bakim Evi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 15

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Büyümüş De Kücülmüş Kreş Ve Gündüz Bakim Evi Yorumları

 1. Evka 3 Mahallesi, 101/3. Sk. No:13, 35050 Bornova/İzmir adresinde bulunan BÜYÜMÜŞDE KÜÇÜLMÜŞ ANAOKULU İŞLETMESİNDEN ŞİKAYETÇİYİM . ÇOCUK YETİŞTİREN ÇOCUK GELİŞİMİNE KATKI SAĞLAYACAK OLAN BU VE BU TARZ İŞLETMELERİN SIKLIKLA KONTROL EDİLMESİNİ İSTİYORUM OLAYIN SEBEBİ BU TARZ İŞLETMELER ÇOCUKLARA PSİKOLOJİK SORUNLAR VE BASKILAR YARATMAKTA GELECEK NESİLLERİ TEHLİKE ALTINA ATMAKTADIRLAR.
  BUNDAN 3 AY ÖNCE ORADAKİ ÇALIŞANLARDAN BİRİ ÇOCUĞA GİBİ BAĞIRIYORDU . DEDİK İNSANLIK HALİ AMA ÖYLE DEĞİLMİŞ FİRMAYI ARADIĞIMIZDA ÇOCUK BUNLAR OLUR BÖYLE ŞEYLER OLAYDAN HABERİMİZ VAR DİYE BİZE TEPKİ VERDİLER OLAYIN KONUSMA SAATLERİ 17 : 16 17 : 20 TELEFON GÖRÜŞMELERİNDE YER ALMAKTADIR . ŞİMDİ İSE YAŞADIĞIMIZ DURUM

  AZ ÖNCE GÖRDÜĞÜMÜZ İSE ÇOCUĞUN YANINDA ÖĞRETMENLERİN OLDUĞUNU İDDAA EDİYORLAR ÇOCUĞUN KAFASI SALINCAĞA SIKIŞTI. CAMDAN SESLENDİK KOSA KOSA GELDILER COCUGUN KAFASINI SALINCAKTAN CIKARAMADILAR AŞÇILARINA KADAR GELDİ YARDIM ETMEYE BÖYLE BİR ŞEYMİ OLUR . DAHA SONRA ARADIĞIMIZDA İSE ÇOCUK BUNLAR OLUR BÖYLE ŞEYLER LAFINI DEDİLER BİZDE BÖYLE SAÇMALIK MI OLUR BAŞINDA ÖĞRETMEN OLAN ÇOCUKLARIN BU DENLİ BİR KAZA YAŞAMASI NE DERECE UYGUN PENCEREDEN O KADAR ÇOK SESLENDİK Kİ ANCA YETİŞTİLER BİZİMDE EVLADIMIZ VAR YAZIK GÜNAH . NE BİÇİM BİR İŞLETMESİNİZ İNSANLAR EVLADINI SİZE EMANET EDİYOR. ŞU SORUMSUZLUKLARI BIRAKIN ARTIK CANIMA TAK ETTİ EŞİM İKİDEBİR ARIYOR SİZİN YÜZÜNÜZDEN . ŞUANDAN İTİBAREN BU TARZ İŞLETMECİLERİN FİRMA YETKİLİLERİNİNBİR DAHA BÖYLE BİR İŞ YAPMALARINA ENGEL OLACAĞIM SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ VE BAŞBAKANIMIZA DİLEKÇELERİ YAZIP GEREKEN CEZAYI ALMANIZI SAGLAYACAĞIM.
  BİZİM CAMDAN GÖRDÜĞÜMÜZ BU KADAR ALLAH BİLİR DAHA NELER DÖNÜYOR İÇERİDE.

 2. Yıllardır bu işi yapıyorum ve Duygu hanım kadar işini özveriyle yapan bir kurucu daha görmedim. Öğrencilerinin İyi bir eğitim alması adına kurumu oldukça donanımlıdır.Beslenme anlamında oldukça titiz davranılmaktadır.Herşeyden önce çocuklarımızın kullanabilcekleri büyük bir gerçek çim kaplı bahçeleri var. İzmirde nadir kurumların bu kadar büyük bir bahçesi var.En değerli varlıklarımızı emanet ederken doğal olarak bir çok konuda endişeleniriz.Ama bizim endişe ile düşünebildiğimiz herşeyi Duygu hanım düşünüyor ve kurumunda tedbirlerini alıyor ve bunda en büyük etken Duygu hanımında bir anne olması ☺️.Gözünüz arkada kalmadan çocuğunuzu rahatlıkla Büyümüşte Küçülmüş Kreş’e bırakabilirsiniz☺️

 3. Hayatımız da iyi ki dediklerimizdensiniz. 4 senedir Gözüm hiç arka da kalmadan oğlumu size emanet ediyorum. 1 kere beni yanıltmadınız. Herseyden önce oğlumun güvenliği ön planda. En ufak seylerde de bile mutlaka haber veriyorsunuz. Ne yedi diye hiç merak etmiyorum, biliyorum ki herseyin en sağlıklısını en tazesini yiyor oğlum. Tabi ki acabalarım oldu. Daha 1 yasına bile girmemiş bir can emanet ederken. Ama her zaman sorularımın cevabı aldım. Hiç bir zaman güvenimi sarsacak cevaplar almadım. En önemlisi de buydu. Duygu hanımla iyi ki tanışmışız, iyi ki sizlerleyiz, ailemize çok iyi geldiniz.

 4. Hakkınızı ödeyemem, 4 yıldır hep anladiniz, her zaman yanımızdaysınız, çocuğuma yuva oldunuz. 2 yasında başladığımız yolculuğumuzda, kocaman bir delikanlı olarak yolcu ediyorsunuz bizleri. Biliyoruz ki bu bizler içi bir ayrılık değil. Gönlümüzdesiniz her zaman. Bütün öğretmenlerimize tek tek minnetarım. Duygu hanıma, Adniye Öğretmenimize, Diyar Ogretmenimize, Aşçı teyzemize, Kıyasettin Abimize… Adini sayamadığım geçmişte çalıştığımız tüm personellere. Varlığınıza binlerce şükür ediyorum. Bizlere, evladıma kattıklarınız içi sonsuz teşekkürler.

 5. merhaba ben sadece evladım için doğru güvenilir, sağlıklı, mutlu bir kreş araştıran anneyim, her yorumu mutlaka okurum fakat kadir beyin yazdıkları yoldan geçerken içinizde olup bitene tanık olmuş biri gibi. bu yorum benim fikirlerimi olumsuz etkiledi, bilin istedim

Yoruma kapalı.