Yaylacık Çorba Pide Kebap

4.3
(89)

Bornova Yaylacık Çorba Pide Kebap Bornova Merkez Şube adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Erzene, 80. Sk. No:6/A, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 374 11 33

Bornova Yaylacık Çorba Pide Kebap Bornova Merkez Şube Yol Tarifi

Yaylacık Çorba Pide Kebap Bornova Merkez Şube İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Erzene, 80. Sk. No:6/A, Bornova – İzmir olan Yaylacık Çorba Pide Kebap Bornova Merkez Şube , işletmesine (0232) 374 11 33 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Yaylacık Çorba Pide Kebap Bornova Merkez Şube ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Yaylacık Çorba Pide Kebap Bornova Merkez Şube yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Yaylacık Çorba Pide Kebap Bornova Merkez Şube hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Yaylacık Çorba Pide Kebap Bornova Merkez Şube ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Yaylacık Çorba Pide Kebap Bornova Merkez Şube ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Yaylacık Çorba Pide Kebap Bornova Merkez Şube için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Yaylacık Çorba Pide Kebap Bornova Merkez Şube bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Yaylacık Çorba Pide Kebap Bornova Merkez Şube sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 89

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Yaylacık Çorba Pide Kebap Yorumları

  1. Çorbaları ve karışık ızgara kesinlikle yenilmeli. Tahinli pide de üzerine misss????

  2. Uzun süredir gittiğim nezih bir ortam Bu gün tekrar gittim el değiştirmiş mezeleri azalarmışlar ezme ve roka vardı çorba fena değildi. Ailece gidilecek bir yer.

  3. Asla tavsiye etmiyorum. Yoldan geldik 3 kase çorbaya 66 lira para ödedik. İşkembenin kokusunu 5 kaşık sarımsak bile bastırmadı. Çalışanlar aşırı kaba. Çorbası hiç birşeye benzemiyor. Yol boyunca içimiz kalktı. Pideler bayattı.
    Sadece birşey için teşekkür ederiz, bir daha asla bilmediğimiz yerde işkembe içmememiz gerektiğini ders edindirdiniz bize.

  4. Özellikle kelle paça çorbasında çok iddaali ir mekan , mezesi ,ilgi alaka çok iyi.Ayrica bu mekanda Bülent Özden tavsiyesi ile geldim derseniz mezeler duble gelecektir.Bu benim ricamdir sağolsunlar kirmadilar.

Yoruma kapalı.