Kömürde Tavuk

4.4
(15)

Bornova Kömürde Tavuk adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Manavkuyu, Mustafa Kemal Cd. No:143, Bayraklı – İzmir

Telefon : (0232) 374 49 09

Bornova Kömürde Tavuk Yol Tarifi

Kömürde Tavuk İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Manavkuyu, Mustafa Kemal Cd. No:143, Bayraklı – İzmir olan Kömürde Tavuk, işletmesine (0232) 374 49 09 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kömürde Tavuk ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Kömürde Tavuk yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Kömürde Tavuk hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Kömürde Tavuk ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Kömürde Tavuk ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Kömürde Tavuk için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Kömürde Tavuk bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Kömürde Tavuk sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.4 / 5. Toplam Oy : 15

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Kömürde Tavuk Yorumları

  1. Bu değerlendirmem ürünlere değil sipariş sistemine. Aipariş vermek için 20 dk. uğraştım ancak sistem müşteri odaklı değil para odaklı olunca veremedim. Bütün tavuk+Şalgam suyu istiyorum bana ya 50 TL yi bulan ürün dayatılıyor yada 22TL ürün bedeli+10TL kurye bedeli dayatılıyor. Kusura bakmayın bu maya tutmaz.
    Size hayırlı işler.

  2. Ara ara, seve seve İş yerine piliç çevirme sıpariş verdiğimiz bir Favori Mekan. Lütfen yemeksepetine üye olun! 🙂 Yemekler her zaman tap taze ve aşırı Lezzetli:)

  3. Yıllardır önünden geçeriz ama cesaret edip de bir şey almamışızdır. geçen gün tavsiye üzeri alış veriş yaptık çok başarılıymış. dış görünüşe aldanmayın, sıradan bir tavukçu değil ve diğer ürünleri de kaliteli…

  4. Kesinlikle önermiyorum. Aldığım pişmiş tavuk çiğdi. Özellikle sordum alırken iyi pişmiş değil mi diye. Evet dediler. Ama içi tamamen çiğdi. Ayrıca fıstıklı kadayıfıda çok kötü. Sanki şeker yemiş gibi olduk. Lezzetsiz, kuru… Çoğu çöpe gitti. Yapılan iyi yorumları okuyunca Bi hevesle gittim ama tam bir hayal kırıklığı oldu.

Yoruma kapalı.