By Berber

3
(2)

Bornova By Berber adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, 170. Sk. No:3/A, Bornova – İzmir

Telefon : 0532 062 17 72

Bornova By Berber Yol Tarifi

By Berber İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, 170. Sk. No:3/A, Bornova – İzmir olan By Berber, işletmesine 0532 062 17 72 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca By Berber ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan By Berber yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. By Berber hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak By Berber ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan By Berber ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. By Berber için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. By Berber bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada By Berber sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3 / 5. Toplam Oy : 2

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova By Berber Yorumları

  1. Resmen rezalet. Adam dükkanını açmış, abi ensemi aldıracağım diyorum, sabah sabah mı diye soruyor. Ters ters davranışları var, psikolojik kontrolden geçmesi lazım.

Yoruma kapalı.