Karmen Müzik Evi

4.9
(83)

Bornova Karmen Müzik Evi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, 159. Sk. 1/D, Bornova – İzmir

Telefon : 0535 898 76 15

Bornova Karmen Müzik Evi Yol Tarifi

Karmen Müzik Evi İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, 159. Sk. 1/D, Bornova – İzmir olan Karmen Müzik Evi, işletmesine 0535 898 76 15 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Karmen Müzik Evi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Karmen Müzik Evi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Karmen Müzik Evi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Karmen Müzik Evi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Karmen Müzik Evi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Karmen Müzik Evi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Karmen Müzik Evi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Karmen Müzik Evi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.9 / 5. Toplam Oy : 83

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Karmen Müzik Evi Yorumları

  1. Kursa başlayalı henüz 1 ay oldu ve daha önce hiçbir yere gitmemiş olmama rağmen en iyisinin burası olduğuna eminim , çok memnunum herkese tavsiye ederim .

  2. İlk başta bizde yorumlardan görüp gittik. Gürol Hocam’a gerçekten yorumlarda dedikleri gibi Gürol hocam’ın kendine has teknikleri var ve bu tekniklerle çok kolay anlayabiliyorsunuz. iyi ki başlamışım herkese tavsiye ederim başka yerde böyle disiplin ve teknikler göremezsiniz

  3. Ben de tamamıyla yorumlardan etkilenerek geldim, iyi ki de gelmişim ????youtubede birçok kanaldan keman dersi takip etmeme rağmen Karmende oradakilerden tamamen farklı teknikler öğrendim, ayrıca Gürol Hoca her şeyi mantığıyla anlattığı için anlattığı teknikler hem mantığınıza yatıyor hemde aklınızda kalıcı oluyor. Bu yüzden herkese tavsiye ediyorum.

  4. Bende yorumlara göre gitar kursuna yazılmıştım dedikleri kadar varmış harika bir hocamız var. 6. Haftam şimdiden şarkılar çalmaya başladık bizim hocamız bambaşka bizim hocamız bir tane ders öğretimi harika herkese tavsiye ederim ????

  5. Ben başlayalı 4 hafta oldu. Keman dersi almaya kalktıgımda herkesin şunları söylediğini gördüm. “6 aydan önce şarkı çalamazsın” “uzun bir süre yay çekilir.” Keman çalmak öyle kolay degil”. Fakat Gürol Hoca hic de öyle söylemiyor ve dediğini de gerçekleştiriyor. Iyi ki burdayım. 4 hafta oldu o kadar çok şey öğrendim ki. Ve 2-3 hafta sonra şarkı çalmaya başlayacağımı biliyorum. Bu ne yapıyor biliyor musunuz, insanin hevesini devam ettiriyor. Çok farklı ve çok iyi bir eğitim arıyorsanız Karmen Müzik Gürol Hoca en doğru secim .Teşekkürler.

    Gülcan…

Yoruma kapalı.