By Ömer Saç Tasarım Merkezi

4.8
(32)

Bornova By Ömer Saç Tasarım Merkezi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Ergene 555. Sokak, Spotçular sokağı no:75/b, Bornova – İzmir

Telefon : 0554 224 18 21

Bornova By Ömer Saç Tasarım Merkezi Yol Tarifi

By Ömer Saç Tasarım Merkezi İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Ergene 555. Sokak, Spotçular sokağı no:75/b, Bornova – İzmir olan By Ömer Saç Tasarım Merkezi, işletmesine 0554 224 18 21 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca By Ömer Saç Tasarım Merkezi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan By Ömer Saç Tasarım Merkezi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. By Ömer Saç Tasarım Merkezi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak By Ömer Saç Tasarım Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan By Ömer Saç Tasarım Merkezi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. By Ömer Saç Tasarım Merkezi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. By Ömer Saç Tasarım Merkezi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada By Ömer Saç Tasarım Merkezi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 32

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova By Ömer Saç Tasarım Merkezi Yorumları

  1. Ben çok kıl bir müşteriyimdir. Yemin ederim ki müşteri memnuniyeti %100. O kadar saygın içten, beyfendi bir kişiliği var ki Ömer Bey’in hayran kaldım. Taa yurtdışında traş olmuyorum gelip Ömer Bey’in yanında oluyorum. Mekan ve kullanılan aletler çok temiz ve steril. Kendisi aynı zamanda çokta mütevazi ve ticari ahlakı olan bir beyfendi.

  2. genc yasina ragmen uzerinde yillarin birikimi olan ve her zaman guleryuzlu ve bir kuaforden beklenen herseyi karsilayabilen , isinin ustasi bir isletmedir.

Yoruma kapalı.