Wimbledon Yabancı Dil Kursu

5
(49)

Bornova Wimbledon Yabancı Dil Kursu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, 186. Sk. No:28/A, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 999 44 65

Bornova Wimbledon Yabancı Dil Kursu Yol Tarifi

Wimbledon Yabancı Dil Kursu İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, 186. Sk. No:28/A, Bornova – İzmir olan Wimbledon Yabancı Dil Kursu, işletmesine (0232) 999 44 65 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Wimbledon Yabancı Dil Kursu ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Wimbledon Yabancı Dil Kursu yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Wimbledon Yabancı Dil Kursu hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Wimbledon Yabancı Dil Kursu ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Wimbledon Yabancı Dil Kursu ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Wimbledon Yabancı Dil Kursu için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Wimbledon Yabancı Dil Kursu bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Wimbledon Yabancı Dil Kursu sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 49

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Wimbledon Yabancı Dil Kursu Yorumları

  1. Eğitmenler alanında uzman, güler yüzlü ve cana yakın kişiler ve iyi bir eğitim verebilmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Derste veya ders dışında aklınıza takılan yada anlayamadığınız herşeyi sorabiliyorsunuz. Türk öğretmenlerin yanında yabancı öğretmenler ile yapılan etkinlikler ile birlikte öğreniminize çok katkıda bulunan bir yer.

  2. Wimbledon ailesindeki herkes çok iyi davranıyor her konuda yardımcı oluyorlar ilk başladığımda hiç birşey bilmiyordum fakat şimdi alara öğretmen sayesinde gerçekten ingilizcede çok ilerledim wimbledon ailesine çok teşekkür ederim ingilizce ve diğer dilleri öğrenmek için buraya gelmenizi tavsiye ederim….

  3. Bir yabancı dil kursundan daha fazlası,gerek kalite gerek profesyonellik,gerek iyi iletişim,gerek gösterilen ilgi alaka olarak harika bir kurum.

    Here is exactly more than a language course. About quality,professionality,good communication to learners,taking care of you.Best of the best.

    Es ist mehr als nur ein Fremdsprachenkurs, es ist eine großartige Institution in Bezug auf Qualität und Professionalität, gute Kommunikation und Interesse.

  4. Dinamik , pozitif , alanında uzman bir kadroyla eğitim almak ve derslerin çok keyifli geçerken derslerinize giren yabancı hocalarla iletişime geçme şansınızın bulunduğu aynı zamanda çok tatlı Türk hocaların(Alara) olduğu , verdiği eğitimi hakkıyla yerine getiren bir kurum .

  5. Bir dil kursundan ne beklenirse hepsine sahip bir kurum. İlgi, alaka yüksek. Ayrıca ödevlerin verildiği ve takip edildiği internet sitesi de mevcut. Alara ve Gözde Hocaya bir kez daha teşekkür ediyorum.

Yoruma kapalı.