Casper Yetki̇li̇ Servi̇s

3.7
(197)

Bornova Casper Yetki̇li̇ Servi̇s adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Merkez, 458 sok, Büyük cami çaprazı No:4/a, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 388 36 66

Bornova Casper Yetki̇li̇ Servi̇s Yol Tarifi

Casper Yetki̇li̇ Servi̇s İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Merkez, 458 sok, Büyük cami çaprazı No:4/a, Bornova – İzmir olan Casper Yetki̇li̇ Servi̇s, işletmesine (0232) 388 36 66 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Casper Yetki̇li̇ Servi̇s ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Casper Yetki̇li̇ Servi̇s yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Casper Yetki̇li̇ Servi̇s hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Casper Yetki̇li̇ Servi̇s ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Casper Yetki̇li̇ Servi̇s ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Casper Yetki̇li̇ Servi̇s için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Casper Yetki̇li̇ Servi̇s bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Casper Yetki̇li̇ Servi̇s sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.7 / 5. Toplam Oy : 197

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Casper Yetki̇li̇ Servi̇s Yorumları

  1. Çok teşekkür ederim. Erol bey 10 numara bir insan. Telefonumun yazılım sorununu en kısa zamanda yaptı beni telefonumun arizalarindan kurtardı. 1 saat boyunca
    dükkanda oturdum ve gözlemledim gelen arızalarda elinden gelen yardımı yapıyor. Benim telefonumun arizasina kayit bile açmadı. Sadece Casper için değil tüm telefon ve bilgisayar işleriniz için güvenip gidebileceğiniz bir yer.

  2. Casper tablet aldım daha 1 sene dolmadı.(garantili). 1 kez ekranı buraya değiştirdim, 2 kez soketini değiştirdiler, 1 kez orjinal diye batarya aldım bu işletmeden. Ama hala şarj problemim devam ediyor. Yine şarj etmiyor. Tablette sıkıntılı, serviste sıkıntılı bence. 1 senelik tablette bu kadar sorun olur mu!

  3. Çok ilgili yapıcı pozitif bir bayii. Erol bey ile muhatap oldum insanı vasfını karsidaki insana olumlu yönde hissettiriyor. Teşekkürler Casper Bornova servisi..

  4. Buket Bilişim Casper özverili işini iyi yapan, taşıdığı sorumluluğu yetkinlik le yerine getiren servis teşekkürler

  5. excalibur G850 dizüstü bilgisayarımın yıllık bakımını yarım saat gibi kısa sürede ücretsiz bi şekilde yapıp teslim ettiler. Çalışanlar güler yüzlü ve nazikti.

Yoruma kapalı.