Kidage

4
(4)

Bornova Kidage adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Ergene, Mustafa Kemal Cd. 26 C, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 342 42 79

Bornova Kidage Yol Tarifi

Kidage İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Ergene, Mustafa Kemal Cd. 26 C, Bornova – İzmir olan Kidage, işletmesine (0232) 342 42 79 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kidage ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Kidage yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Kidage hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Kidage ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Kidage ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Kidage için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Kidage bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Kidage sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 4

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Kidage Yorumları

  1. 18.07.2018 tarihinde bu firmadan bir adet abiye kıyafet ve bir adet günlük elbise aldım..elbiseyi satarlerken bana hiç bir şekilde İADE alınmaz diye bir şey söylenmedi.abiye elbise dar geldi.geri götürdüm..fakat elbisenin bir büyük bedeni yoktu..onun yerine başka bir şey almak istedim abiye olarak ama beğenmedim.ve para iademi istedim…ama para iadesi yapılamayacağını onun yerine başka bir şey beğenmem gerektiğini olmazssada bir karta alacağım olan miktar yazılıp sonra alışveriş yapabileceğim söylendi.ama aldığım elbise hediye olacaktı.ucuz bir şey de değil küçücük bir abiye 150 tl..ben bir daha nasıl 150 tl veripte başka bir abiye Elbise alayım çok ucuz olsa neyse….tutum bir kere çok yanlış..mağaza müdürü hanım efendiyle görüşüp durumu anlatmak istedim..tenezzür edip insanla görüşmüyorlar bile…oradan sürekli, alışveriş yapan bir müşteriydim..bir kere mağazacılık kurallarında iadesi yapılamaz diye bir saçmalık olurmu…beğendiğim kıyafet yoksa nasıl zorla oradan bir şey alabilirimki..beğendiğimi almışım zaten…insanlara zorla dayatma..alacaksın yada almak zorundasın…etiketi çıkarılmamış bir saniye giyilip denenen bir şey …. kasiyerin tutumuda ayrı bir olay…sizinle bir problemim yok siz emir kulusunuz diyorum beni sadece müdürünüzle görüştürün diye ısrarla üzerine bastıra bastıra söylüyorum ..kızda bir ilginç tavırlar….yani rezilliğin son perdesi…bir daha alış veriş yaparmıyım biraz zor…tavsiye edermiyim asla asla asla……

Yoruma kapalı.