Dungeon

3.9
(449)

Bornova Dungeon adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Erzene, 83. Sk. No:14, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 339 98 90

Bornova Dungeon Yol Tarifi

Dungeon İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Erzene, 83. Sk. No:14, Bornova – İzmir olan Dungeon, işletmesine (0232) 339 98 90 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Dungeon ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Dungeon yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Dungeon hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Dungeon ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Dungeon ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Dungeon için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Dungeon bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Dungeon sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.9 / 5. Toplam Oy : 449

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Dungeon Yorumları

  1. Şu an üst kattayız kata tek garson koymuşlar ve o kadar kaba ki gidin kendiniz alın gibisinden konuşuyor ne istersek tersliyor memnuniyet sıfır misafirlerimiz getirdim rezalet diyorlar

  2. Herkesin aynı ücretle girdiği bir mekana masa ayırıp boş masaya geçtiğimizde kaba bir şekilde burası dolu diye kaldırıldık garsonların mizacı berbat bar deseniz adamına göre muamele yapıyor tavsiye üzerine geldik bir daha asla gelmem berbatsınız .

  3. Konsomatris tipli insanların dolu olduğu eğlence için değil sadece gösteriş için gidelen bir mekan eğlenmek için gidiyorsanız kesinlikle gitmeyin çalışanların hal ve hareketleri müşteriye saygı sıfır tekelden 2 bira alıp evinde için daha çok zevk alırsınız

Yoruma kapalı.