Teras Wine House Beer Garden

4.3
(540)

Bornova Teras Wine House Beer Garden adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, Fevzi Çakmak Cd. No: 54, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 374 12 45

Bornova Teras Wine House Beer Garden Yol Tarifi

Teras Wine House Beer Garden İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, Fevzi Çakmak Cd. No: 54, Bornova – İzmir olan Teras Wine House Beer Garden, işletmesine (0232) 374 12 45 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Teras Wine House Beer Garden ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Teras Wine House Beer Garden yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Teras Wine House Beer Garden hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Teras Wine House Beer Garden ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Teras Wine House Beer Garden ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Teras Wine House Beer Garden için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Teras Wine House Beer Garden bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Teras Wine House Beer Garden sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 540

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Teras Wine House Beer Garden Yorumları

  1. Yemekler lezzeti ve güzeldi, servisteki personel genç güler yüzlü bu güzel bir şey ama çok toylar. Servis konusunda biraz eğitime ihtiyaçları var kanaatindeyiz.

  2. Uzun yillar sonra izmire gittigimde sicaktan bunaldigim an girdim. Icim acildi. Biralari buzlu bardakta icin.

  3. Defalarca önünden geçtim. Merak edip girmemistim. Pişmanım evet. Bence çok güzel bir mekan. Bornova ya yolu düşenler muhakkak bir gidip görsün derim.

  4. Yildiray abinin mekani 10 numara 5 yildiz ister esinizle ister cocgunuzla ister grup olarak gidin.

Yoruma kapalı.