Öz Vet Veteriner Kliniği

3.9
(251)

Bornova Öz Vet Veteriner Kliniği adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, 194. Sk. No:48/A, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 388 17 64

Bornova Öz Vet Veteriner Kliniği Yol Tarifi

Öz Vet Veteriner Kliniği İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, 194. Sk. No:48/A, Bornova – İzmir olan Öz Vet Veteriner Kliniği, işletmesine (0232) 388 17 64 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Öz Vet Veteriner Kliniği ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Öz Vet Veteriner Kliniği yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Öz Vet Veteriner Kliniği hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Öz Vet Veteriner Kliniği ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Öz Vet Veteriner Kliniği ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Öz Vet Veteriner Kliniği için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Öz Vet Veteriner Kliniği bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Öz Vet Veteriner Kliniği sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.9 / 5. Toplam Oy : 251

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Öz Vet Veteriner Kliniği Yorumları

  1. Öz-Vet Veteriner kliniğine İzmir’de hatay ve karşıyaka’da iki veteriner kliniğinin tedavisinden memnun kalmadığım için yoğun araştırmalarım sonucunda öz-vet veteriner kliniğini bularak rahatsız olan kuşlarım miço ve bıcırığı götürdüm gerekli muayne ve tetkikleri yapıldı ve doğru teşhis konuldu tedaviye başlandı kuşlarım iyileşti şimdi çok sağlıklılar veteriner hekim Ali ve Burak bey mesleklerini özveri ile yapan hekimler öncelikle kuşları çok seviyorlar çok profosyonel ve yenilikçiler tedavilerini titizlikle yapıyorlar benim sorularıma bıkmadan defalarca sormama rağmen bana kibarca yaklaşıp açıklama yaptılar.Kuşlarım klinikte yatılı olarak 10 gün tedavi gördüler..onların hayatta kalmasını onlara borçluyum..Kuş sağlığı konusunda tek yer geçerim. Sadece kuş bakan bir klinik diğer klinikler kedi köpeğin yanında kuş bakıyorlar sorularıma hep kaçamak cevap verdiler teşhis koyamadılar ve fahiş fiyatlar istediler öz—vet ‘de hep bilimsel açıklama yapıldı ücretlendirmede tek tek açıklanarak onayım istendi..onlarda kuşlarıma Labratuvar testleri bile yapılmadı onlara çok kızgınım çünkü ben kuşlarım için maddi hiç bir şeyden kaçmadım onlar benim çocuklarım iyiki onlara güvenmemişim kuşlarımı öz-vet götürmüşüm İzmir’de kuş veteriner kliniği olarak öz-beyi tek geçerim..Kuşlarınız hasta olunca çok iyi araştırmak gerekiyor araştırdığımda Türkiye’de biri İstanbul’da diğeri İzmir’de gerçek iki tane kuş kliniği var özellikle bu yorumu yazarak kuş hastalarını bilinçlendirmek istedim..Veteriner hekim Tolgay bey ve Burak beye çok teşekkür ederim iyi ki varsınız..

Yoruma kapalı.