Ege Üniversitesi Eczacılık Fakültesi

3.9
(38)

Bornova Ege Üniversitesi Eczacılık Fakültesi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Erzene, Eczacılık Fakültesi Binası, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 388 22 41

Bornova Ege Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Yol Tarifi

Ege Üniversitesi Eczacılık Fakültesi İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Erzene, Eczacılık Fakültesi Binası, Bornova – İzmir olan Ege Üniversitesi Eczacılık Fakültesi, işletmesine (0232) 388 22 41 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ege Üniversitesi Eczacılık Fakültesi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Ege Üniversitesi Eczacılık Fakültesi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Ege Üniversitesi Eczacılık Fakültesi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Ege Üniversitesi Eczacılık Fakültesi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Ege Üniversitesi Eczacılık Fakültesi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Ege Üniversitesi Eczacılık Fakültesi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Ege Üniversitesi Eczacılık Fakültesi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Ege Üniversitesi Eczacılık Fakültesi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.9 / 5. Toplam Oy : 38

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Ege Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Yorumları

  1. Fizik Tedavide kullanılan yabancı bi ilacın muadilini yapıyorlar. Allah razı olsun.

  2. Sakin güzel bir ortamı var …fakat fakültenin önünde insanlar fosur fosur sigara içiyor…fakültenin ismide Eczacılık ….hiç hoş değil…

Yoruma kapalı.