Ege Üniversitesi Fotoğraf Topluluğu Efot

5
(6)

Bornova Ege Üniversitesi Fotoğraf Topluluğu Efot adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Erzene, Ege Ünv., Bornova – İzmir

Telefon : Belirtilmemiş.

Bornova Ege Üniversitesi Fotoğraf Topluluğu Efot Yol Tarifi

Ege Üniversitesi Fotoğraf Topluluğu Efot İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Erzene, Ege Ünv., Bornova – İzmir olan Ege Üniversitesi Fotoğraf Topluluğu Efot, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ege Üniversitesi Fotoğraf Topluluğu Efot ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Ege Üniversitesi Fotoğraf Topluluğu Efot yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Ege Üniversitesi Fotoğraf Topluluğu Efot hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Ege Üniversitesi Fotoğraf Topluluğu Efot ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Ege Üniversitesi Fotoğraf Topluluğu Efot ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Ege Üniversitesi Fotoğraf Topluluğu Efot için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Ege Üniversitesi Fotoğraf Topluluğu Efot bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Ege Üniversitesi Fotoğraf Topluluğu Efot sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 6

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Ege Üniversitesi Fotoğraf Topluluğu Efot Yorumları

  1. Güzel bir klüp sadece yeri kötü umarım daha iyi yerlere gelirler

  2. Çok çok çok ama çok iyi bir topluluk. Çok sıcak çok samimi bir aile ortamı var. Fotoğrafa ilgisi olan herkes katılmalı. Öğrenciyi düşünen çok guzel etkinlikler düzenliyorlar.

Yoruma kapalı.