Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Derslikleri Ve Kütüphanesi

3.7
(123)

Bornova Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Derslikleri Ve Kütüphanesi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, Ege Ünv. Hst. No:9, Bornova – İzmir

Telefon : 444 1 343

Bornova Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Derslikleri Ve Kütüphanesi Yol Tarifi

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Derslikleri Ve Kütüphanesi İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, Ege Ünv. Hst. No:9, Bornova – İzmir olan Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Derslikleri Ve Kütüphanesi, işletmesine 444 1 343 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Derslikleri Ve Kütüphanesi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Derslikleri Ve Kütüphanesi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Derslikleri Ve Kütüphanesi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Derslikleri Ve Kütüphanesi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Derslikleri Ve Kütüphanesi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Derslikleri Ve Kütüphanesi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Derslikleri Ve Kütüphanesi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Derslikleri Ve Kütüphanesi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.7 / 5. Toplam Oy : 123

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Derslikleri Ve Kütüphanesi Yorumları

  1. Yıllar önce bir doktorunuz adini vermiyorum para almak için herkesi sezeryan dogum yaptırdı ve hala agrilarini cekiyorum bu hastaneyi kimseye onermedim önermeyecegim

  2. Önceki lakayitlik kalmamış. Devlet bünyesine geçtikten sonra ciddiyet, tertip düzen artmış.

  3. Kişisel tecrubem bugun babama Bi ultrason için 8 ay sonrasına gün verdiler bundan 6 yıl önce anneme de aynısını yapmışlardı renkli mr için 1 yıl sonrasına gün vermişlerdi bu süreç içerisinde annemi kaybetmiştim yani işin özü tedavi için gidip boşa vakit harcamaktan başka bir işe yaramıyor

  4. Tüp bebekteki Gülnaz Şahin covid 19 aşısı olanlara tedavi uygulamayacaklarını söyleyerek anne adaylarının veya hamile kalan kadınların covid olmalarına ve bazılarının ölümüne sebep olmuştur. Derhal işten atılıp hakkında dava açılmalıdır.

  5. Basında yer alan “bebeklere aileden habersiz, izinsiz, yüksek doz aşı yapıldığı, bir de dergilerde yayınlanacağı itirafı/açıklaması, üniversite için garabettir.
    Anayasa 17. Maddesi “izinsiz deney yapılamaz” der, TÜrk Ceza Kanunu 90. Maddesi “ izinsiz tıbbi müdahaleyi” açıkça suç olarak düzenlemiştir. Ege Üniversitesi bitmiştir bir çok insan için.

Yoruma kapalı.