Emre Cafe

4.1
(40)

Emre Cafe adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Evka 3, Cengiz Han Cd No:16, Bornova – İzmir

Telefon : Belirtilmemiş.

Emre Cafe Yol Tarifi

Emre Cafe İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Evka 3, Cengiz Han Cd No:16, Bornova – İzmir olan Emre Cafe, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Emre Cafe ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Emre Cafe yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Emre Cafe hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Emre Cafe ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Emre Cafe ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Emre Cafe için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Emre Cafe bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Emre Cafe sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.1 / 5. Toplam Oy : 40

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Emre Cafe Yorumları

  1. Gayet güzel ürünleri vardı başlangıçta. Ama zaman geçtikçe ürünlerde biraz değişim olmaya başladı. Bu durumda açıkçası alternatif arayışlarına sokmuyor değil. Ürünlerindeki hem malzeme hem de kaliteyi eski haline getirirlerse çok başarılı bir yer olmaya devam edebilir. Onun dışında servis, çalışanların ilgi alakası ve samimiyeti çok iyi.

  2. Evke3 merkeze bulunan cafederya sabah kahvaltınızı gün ıcindede kahvenizi rahatça icebilirsiniz

  3. Yakın olması ve pek alternatifi olmaması sebebiyle mecburen alış veriş yapmak zorunda olduğumuz unlu mamuller satış yeri. Dostlarımız ile kahvaltı yapmak amacıyla epey bir alışveriş yaptıktan sonra piknik alanında poşetleri açınca yanmış sütlü simitleri görünce mahcubiyetten yerin dibine girdim. Biraz daha itinalı olması gerekir diye değerlendiriyorum.

  4. Temiz ve güzel Bi yer. Çalışanları güler yüzlü ve ürünleri harika????

Yoruma kapalı.