Ena Güzellik Merkezi

4.4
(26)

Bornova Ena Güzellik Merkezi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, Süvari Cd. No:53 K:1 D:1, Bornova – İzmir

Telefon : 0553 130 93 93

Bornova Ena Güzellik Merkezi Yol Tarifi

Ena Güzellik Merkezi İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, Süvari Cd. No:53 K:1 D:1, Bornova – İzmir olan Ena Güzellik Merkezi, işletmesine 0553 130 93 93 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ena Güzellik Merkezi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Ena Güzellik Merkezi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Ena Güzellik Merkezi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Ena Güzellik Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Ena Güzellik Merkezi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Ena Güzellik Merkezi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Ena Güzellik Merkezi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Ena Güzellik Merkezi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.4 / 5. Toplam Oy : 26

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Ena Güzellik Merkezi Yorumları

  1. Normalde böyle şeyler hiç yaptırmam fiyatını uygun bulup gittim sonuç rezalet resmen kandırmaca birde işlem esnasında çok güzel oldu diyorlar tabi göz kapalı nereden bileceksin bir açtım ki gözümü ortada hiç birşey yapılmamış gibi.
    Bide olmamış bu deyince yandan bakınca kalkık duruyor dedi bayan . Sinirimden güldüm . Bana bakan önden görecek böyle saçma seymi olur sanki banyodan çıkmışım gibi hiç bir değişiklik yok sakın gitmeyin paranız çöpe gider hem vaktimden hem paradan oldum .

  2. Temiz ve çok hijyenik bir işletme çok memnun kaldım herkese tavsiye ederim

  3. Protez tırnak yaptırdım ama maalesef çok kötü oldu ve 1 ay kalması gereken şeyi kolayca 2. Gün çıkarttım zaten ertesi
    Gün biri kendiliğinden çıktı. Çok temiz ve profesyonel bir yer değil açıkçası. Fiyatı daha uygun diye gidip bir hüsrana uğruyorsunuz. Bir arkadaşım da lifting yaptırmıştı ve ertesi gün düşmüştü tutmadı memnun kalmadı. Umarım yorumlar işlev kazanır şuan için tavsiye etmiyorum

  4. Güler yüzlü ve ilgili çalışanlar gayet memnun kaldım ilginiz için teşekkür ederim????

  5. Gerçekten beklediğimden daha çok memnun kaldım gerek mekan tasarımı gerek müşteri hizmeti aşırı memnun kaldım ????

Yoruma kapalı.