Özel Ege Lisesi

4.5
(79)

Bornova Özel Ege Lisesi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Evka 3, 119/1. Sk. No: 3, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 375 28 28

Bornova Özel Ege Lisesi Yol Tarifi

Özel Ege Lisesi İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Evka 3, 119/1. Sk. No: 3, Bornova – İzmir olan Özel Ege Lisesi, işletmesine (0232) 375 28 28 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Özel Ege Lisesi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Özel Ege Lisesi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Özel Ege Lisesi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Özel Ege Lisesi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Özel Ege Lisesi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Özel Ege Lisesi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Özel Ege Lisesi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Özel Ege Lisesi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 79

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Özel Ege Lisesi Yorumları

  1. Okul için her şeyi yapmış olabilirsiniz, eğer kütüphanesi yoksa hiçbir şey yapmamış olursunuz – Jules FERRY Yaklaşık 77 bin eseriyle donanımlı bir kütüphaneye sahip olan kütüphanesi araştırmacı liderler yetişmesinde büyük rol oynar.

  2. Gerek akademik anlamda, gerek çocukların kişisel gelişime katkıda bulunması açısından İzmir in öncü okulu diyebileceğim, güvenilir ve seçkin bir okul . Bilime verdiği önem açısından da takdire şayan nadir okullardan. Bir çok okulda bulunmayan devasa kütüphanesi ve çalışanları ile de kitaplara ve beraberinde araştırmalara verdiği değeri gösteren kaliteli eğitim veren bir okul. Spor salonu, yüzme havuzu ve yemyeşil büyüleyici kampüsü ile çocuklara eşsiz yaşam alanı da sunan eğitim yuvası…

  3. Disiplinli, kurum kültürü olan ve sorumluluk sahibi çalışanlarıyla, kütüphane de istenilen kaynaklara kolayca ulaşabilme imkanlarıyla, daha birçok donanıma sahip, güvenli gelecek vaad eden bir eğitim yuvası..

  4. Bir okul ne kadar kötü cikabilirse o kadar kötü çıktı. Tavsiye üzerine gittik tübitak öğrencisi olan kardeşimi aşağı çektiler. Hocalar sorulara asla yanıt vermiyor son yıl bile(bir kaç hoca yanıtlıyor sadece) Ögretmenlerin çoğu öğrenci kayırıyor. Yazılacak çok şey var ama yaşayarak öğrenmenizi istemedim.

Yoruma kapalı.