Fitness Park

3.8
(13)

Bornova Fitness Park adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, Kazımdirik, Kazımdirik, No:, 161. Sk. No:31, Bornova – İzmir

Telefon : Belirtilmemiş.

Bornova Fitness Park Yol Tarifi

Fitness Park İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, Kazımdirik, Kazımdirik, No:, 161. Sk. No:31, Bornova – İzmir olan Fitness Park, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Fitness Park ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Fitness Park yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Fitness Park hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Fitness Park ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Fitness Park ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Fitness Park için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Fitness Park bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Fitness Park sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.8 / 5. Toplam Oy : 13

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Fitness Park Yorumları

  1. İzmırde hemen hemen bütün salonlarını gezdim ve hâlen fitnes park gibi güzel bir yere rastlamadım. İnsalar mükemmel abla gibi yaklasiyolar abi gibi yaklaşıyorlar yani sizi para olarak değil müsteri olarak degil gercekten bi sonuca ulasin diye ugrasıyolar. Eger kararsızsanız düşünmeden gidin derim.

  2. Şurada yaşadığım memnuniyetsizligi daha başka bir spor salonunda yaşamadım kapısında pzts-cmts 22 ye kadar açıktır yazıyor (pazarları kapalı ). Cmts gidiyorum 20 de kapatacağız diyorlar. Bayram günü google mapste açıktır yazıyor evimden kalkıp gidiyorum aaa işe bak Salon kapalı
    .

  3. 2 Yıl önce spora başladığım salon.Spor,sağlıklı beslenme ve kendimi geliştirme adına bana çok şey kattı.Tekrardan salona yazıldım.Aradan geçen 2 yıla rağmen aynı kalite ve eğitim anlayışını sürdürüyorlar.Teşekkür ederim.

  4. Fitness ve Fight EFORYUMU ikisinirarada

Yoruma kapalı.