Emek Taksi

4.5
(8)

Bornova Emek Taksi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Erzene, 116/7. Sk. No:1/2, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 343 59 69

Bornova Emek Taksi Yol Tarifi

Emek Taksi İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Erzene, 116/7. Sk. No:1/2, Bornova – İzmir olan Emek Taksi, işletmesine (0232) 343 59 69 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Emek Taksi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Emek Taksi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Emek Taksi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Emek Taksi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Emek Taksi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Emek Taksi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Emek Taksi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Emek Taksi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 8

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Emek Taksi Yorumları

  1. Çok kalitesiz 2 dakikaya taksi geliyor diyip 20 dk beklettikten sonrada baska yolcu almis diyorlar.Bir daha para verseler binmem

  2. Geçen hafta o civarda bir adres ariyordum başka bir taksi durağına sordum bilemediler. Ancak emek taksiye daha uzak olmasına rağmen abilerim binanın rengini bile söylediler ki hiç olmayacak bilinemeyecek bir adres olmasına rağmen. Ağır adamlar pek gülmüyorlar ama kral adamlar bunlar benden söylemesi:))

Yoruma kapalı.