Fragman Bar

4.3
(41)

Bornova Fragman Bar adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, Küçükpark, Süvari Cd. 74 D, Bornova – İzmir

Telefon : 0532 623 33 53

Bornova Fragman Bar Yol Tarifi

Fragman Bar İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, Küçükpark, Süvari Cd. 74 D, Bornova – İzmir olan Fragman Bar, işletmesine 0532 623 33 53 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Fragman Bar ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Fragman Bar yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Fragman Bar hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Fragman Bar ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Fragman Bar ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Fragman Bar için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Fragman Bar bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Fragman Bar sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 41

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Fragman Bar Yorumları

  1. Güzel mekan vesselam. Gerek ortam gerekse canlı müzik olduğu zamanlar da eğlenmek için küçük parkta gidilecek ender mekanlardan birisi…

  2. Bar olarak güzel çalışanları güler yüzlü müzikler güzel gidip keyifle takılanılabilecek bir yer tavsiye ederim

  3. Canlı müzik olması çok iyi. Fiyatlar gayet uygun. Çalışanlar ise ilgili.

  4. Müzikleri güzel ancak fiyatlar konusunda aynı şeyi söyleyemem kokteyl istemeyin!

Yoruma kapalı.