Oto Experi̇m İzmi̇r

5
(50)

Bornova Oto Experi̇m İzmi̇r adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Gaziosmanpaşa Mah. Yavuz Selim Cad. No:3 Eski Taç Sanayi Girişi, Bornova – İzmir

Telefon : 0532 625 64 31

Bornova Oto Experi̇m İzmi̇r Yol Tarifi

Oto Experi̇m İzmi̇r İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Gaziosmanpaşa Mah. Yavuz Selim Cad. No:3 Eski Taç Sanayi Girişi, Bornova – İzmir olan Oto Experi̇m İzmi̇r, işletmesine 0532 625 64 31 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Oto Experi̇m İzmi̇r ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Oto Experi̇m İzmi̇r yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Oto Experi̇m İzmi̇r hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Oto Experi̇m İzmi̇r ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Oto Experi̇m İzmi̇r ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Oto Experi̇m İzmi̇r için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Oto Experi̇m İzmi̇r bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Oto Experi̇m İzmi̇r sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 50

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Oto Experi̇m İzmi̇r Yorumları

  1. Zevkime göre çok sık araba değiştiririm ama kesinlikle ekspertiz şart. Hep farklı hatta kurumsal olsun olmasın çok yerde eksper yaptırdım ama şans eseri yeni tanıştığım otonu seç de daha önce hiç görmediğim ilgi alaka ve profesyonelellik bambaşka parasını sonuna kadar hak ediyor kendim emniyet mensubuyum en küçük puruzden bile huy kaparım ama burası çok güven verdi bana işleri güçleri bol olsun. Gönlüm çok rahat. Tüm yakın çevreme tavsiye ediyorum.

  2. Bugün expertize soktuğumuz aracın gayet detaylı incelediler a dan z uygun fiyata bütün ayrıntılarına kadar bilgi verildi bu sebeple yakın çevreme gönül rahatlığı ile önerebileceğim bir expertizimiz oldu. Ama yanındaki expertizle tabelaları uzaktan ayırt edilmiyor bir gibi gözüktüğünden ayrım yapmak zor oldu tabela konusunda farklı bir şekilde kendilerini yansıtmaları diğer araç satın alacaklar için ve bu güzel hizmetten faydalanmaları konusunda iyi olacaktır. Çalışan tüm arkadaşların ellerine sağlık teşekkürler bol kazançlar dilerim.

  3. Vallahi arkadaşlar erzurumdan geldim arac alamaya bu bu arkadaslar beni kurtardı arac la alacağım aracın arasında dağlar kadar fark etti Allah razı olsun sizden

Yoruma kapalı.