Gizem Kuyumculuk

4.7
(11)

Bornova Gizem Kuyumculuk adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Ergene, Mustafa Kemal Cd. No:22 D:E, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 388 16 96

Bornova Gizem Kuyumculuk Yol Tarifi

Gizem Kuyumculuk İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Ergene, Mustafa Kemal Cd. No:22 D:E, Bornova – İzmir olan Gizem Kuyumculuk, işletmesine (0232) 388 16 96 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Gizem Kuyumculuk ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Gizem Kuyumculuk yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Gizem Kuyumculuk hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Gizem Kuyumculuk ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Gizem Kuyumculuk ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Gizem Kuyumculuk için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Gizem Kuyumculuk bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Gizem Kuyumculuk sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.7 / 5. Toplam Oy : 11

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Gizem Kuyumculuk Yorumları

  1. Ziynet ihtiyacı olan her birey huzur içinde oraya gidebilir. Personel ve hizmet harika

  2. Hakîm konumunda çok anlayışlı hoşgörülü güleryüzlü mâkul fiyatta mekan

  3. Güleryüz mütevazi ve gerekli derecede yardımcı olunuyor

  4. Çok ilgililer güler yüzlü ve sevecen davrandılar. Sorunum vardı pırlantamla alakalı anında çözdüler çok memnun kaldım çok teşekkürler hizmetiniz için. Herkes gönül rahatlıkla gidebilir , giderseniz eğer ne demek istediğimi anlayacaksınız. Tekrardan teşekkürler 🙂

Yoruma kapalı.