Küçükpark Battalbey

4
(36)

Bornova Küçükpark Battalbey adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, 167. Sk. 4/B, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 343 28 07

Bornova Küçükpark Battalbey Yol Tarifi

Küçükpark Battalbey İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, 167. Sk. 4/B, Bornova – İzmir olan Küçükpark Battalbey, işletmesine (0232) 343 28 07 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Küçükpark Battalbey ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Küçükpark Battalbey yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Küçükpark Battalbey hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Küçükpark Battalbey ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Küçükpark Battalbey ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Küçükpark Battalbey için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Küçükpark Battalbey bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Küçükpark Battalbey sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 36

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Küçükpark Battalbey Yorumları

  1. (PARA VERDİM VE AÇ KALDIM) Hayatımda böyle bir özensizlik görmedim ilk defa bu şubeden sipariş ettim ve çok pişmanım.
    Nar ekşisine alerjim olduğu için bir çok kere belirttim buna rağmen özensiz davranıp nar ekşisi atmışlar içine.

  2. Tertemiz insanların tertemizdir ürünleri. Kalite tesadüf değildir.

  3. İlgi alaka ve güler yüz için çok teşekkür ederiz çok beğendik bucadan bornovaya üşenmeden geldik cok memnun kaldık bundan sonra her zaman burdayız şiddetle tavsiye ederiz iyi çalışmalar

Yoruma kapalı.