Göçmenoğlu Et Galerisi

4.4
(40)

Bornova Göçmenoğlu Et Galerisi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Erzene, 4. Sk. No: 1/A, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 339 07 67

Bornova Göçmenoğlu Et Galerisi Yol Tarifi

Göçmenoğlu Et Galerisi İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Erzene, 4. Sk. No: 1/A, Bornova – İzmir olan Göçmenoğlu Et Galerisi, işletmesine (0232) 339 07 67 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Göçmenoğlu Et Galerisi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Göçmenoğlu Et Galerisi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Göçmenoğlu Et Galerisi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Göçmenoğlu Et Galerisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Göçmenoğlu Et Galerisi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Göçmenoğlu Et Galerisi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Göçmenoğlu Et Galerisi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Göçmenoğlu Et Galerisi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.4 / 5. Toplam Oy : 40

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Göçmenoğlu Et Galerisi Yorumları

  1. Adana şiş aldım çiğ olarak eve geldiğimde fark ettim etler kokuyordu berbattı sokağa çıkma yasağından dolayı geride götüremedim kesinlikle tavsiye etmiyorum.

Yoruma kapalı.