Faculty Of Agriculture

4.6
(56)

Bornova Faculty Of Agriculture adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Erzene, Ege Ünv., Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 311 10 10

Bornova Faculty Of Agriculture Yol Tarifi

Faculty Of Agriculture İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Erzene, Ege Ünv., Bornova – İzmir olan Faculty Of Agriculture, işletmesine (0232) 311 10 10 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Faculty Of Agriculture ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Faculty Of Agriculture yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Faculty Of Agriculture hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Faculty Of Agriculture ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Faculty Of Agriculture ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Faculty Of Agriculture için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Faculty Of Agriculture bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Faculty Of Agriculture sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 56

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Faculty Of Agriculture Yorumları

  1. Ziraat fakültesini bilmem ama üniversite sınavına girecek olan bir çocuğa su vermeyen ziraat kafe büyük bir ayıp etti!!!

  2. Mezun oldum hayırlısıyla ????????????????????????????

  3. Binalar eski. Ege universitesi binalarının depreme dayanıklılığı tartışmalı bir konu.

Yoruma kapalı.