Gril Art Steakhouse Burger

4.2
(41)

Bornova Gril Art Steakhouse Burger adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Atatürk, Ziya Gökalp Cd. No:38/B, Bornova – İzmir

Telefon : 0533 610 00 79

Bornova Gril Art Steakhouse Burger Yol Tarifi

Gril Art Steakhouse Burger İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Atatürk, Ziya Gökalp Cd. No:38/B, Bornova – İzmir olan Gril Art Steakhouse Burger, işletmesine 0533 610 00 79 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Gril Art Steakhouse Burger ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Gril Art Steakhouse Burger yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Gril Art Steakhouse Burger hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Gril Art Steakhouse Burger ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Gril Art Steakhouse Burger ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Gril Art Steakhouse Burger için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Gril Art Steakhouse Burger bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Gril Art Steakhouse Burger sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 41

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Gril Art Steakhouse Burger Yorumları

  1. Normalde sürekli sipariş ettiğim bir yerdi taa ki bugüne kadar Tamamen para odaklı bir yer 1 TL paslı diye gönderip bunu değiştirin dediler 1 tl tenezzül etmeniz çok komik ????

  2. Gril big art burger sipariş ettim Füme et diye hindi Füme koymanız ayrı olay. Füme etin ne olduğunu bilmiyorsanız içeriklere yazmayın. Alınan parayı hak eden bir Burger degildi. Yapılan yorumların çoğu şişirilme. Görsel olarak koyduğunuz hamburger ile yakından uzaktan alakası yok. Başarısız.

  3. Hizmeti geçtim saygı yok, fiyatlar bir çok yere göre daha pahalı lezzet desek orta, aldığı parayı hakeden bir yer değil ????????‍♀️

  4. Ben restoran bir yıldızı bile hak etmiyor. 82 TL lik verdiğimiz ürün 20 TL verip almaya değmez. Aklınız varsa lütfen sipariş vermeyin. Hazırlanan eti köpeğime bile vermeyi dusunmuyorum. Keşke fotoğraf paylaşsaydim ne demek istediğimi anlicaksiniz????. Ayrıca telefonda hiç saygılı değiller hiçbir bilgi vermiyorlar.

  5. Tam bir rezillik. Yemek Sepeti üzerinden verdiğim siparişin üzerinden 40 dakika geçince arayıp siparişiniz gecikecek diye bilgi verdiler. Şimdi mi aklınıza geldi neden siparişi verdiğimde aramadınız deyince yoğunuz dediler. Çok pardon, keşke akşam yemeği siparişimi sabahtan verseydim (!) İlk defa sipariş verip denemek istemiştim, son oldu.
    Cevap olarak gecikecek olan siparişler için müşterimizi arayıp bilgilendiriyoruz demiş. Evet, sipariş verdikten 40 dakika sonra arayıp bilgilendiriyorlar, çok komiksiniz 🙂 Komili zeytinyağı gibisiniz, suyun üstünde kalmak için nasıl da çabalıyorsunuz.
    Beni tam zamanında aramadınız, izin verirseniz sipariş dakikası ile aradığınız dakikanın ekran görüntülerini burada paylaşalım, kendinize güveniyor musunuz?

Yoruma kapalı.