Ümit Eczanesi

4.7
(13)

Bornova Ümit Eczanesi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Erzene Mh, 75. Sk. Pk:35040, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 388 17 69

Bornova Ümit Eczanesi Yol Tarifi

Ümit Eczanesi İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Erzene Mh, 75. Sk. Pk:35040, Bornova – İzmir olan Ümit Eczanesi, işletmesine (0232) 388 17 69 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ümit Eczanesi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Ümit Eczanesi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Ümit Eczanesi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Ümit Eczanesi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Ümit Eczanesi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Ümit Eczanesi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Ümit Eczanesi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Ümit Eczanesi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.7 / 5. Toplam Oy : 13

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Ümit Eczanesi Yorumları

  1. Yıllardır aynı yerde hizmet veren bilinçli bir eczane…

  2. 50 yılını mesleğe adamış insanlara sağlık hizmetleri veren bir iş yeri

  3. Nöbetçi olduklarında gittim o kalabalıkta bile ilgi ve alaka çok iyiydi. Kibar bir eczacısı var ve raf üstü ve otc ürünlerde kampanyalı fiyatları vardı reçete ile gidip poşet dolusu çıktım ???? balık yağı artı Q10 100 TL gibi bir fiyata aldım.

Yoruma kapalı.