Guardian Bar

3.5
(2)

Bornova Guardian Bar adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, Süvari Cd., Bornova – İzmir

Telefon : Belirtilmemiş.

Bornova Guardian Bar Yol Tarifi

Guardian Bar İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, Süvari Cd., Bornova – İzmir olan Guardian Bar, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Guardian Bar ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Guardian Bar yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Guardian Bar hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Guardian Bar ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Guardian Bar ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Guardian Bar için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Guardian Bar bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Guardian Bar sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.5 / 5. Toplam Oy : 2

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Guardian Bar Yorumları

  1. kolpacı yusuf mekan kapanalı 10 sene olacak.. mal mal yorum yapma.. bir de iki yıldız vermiş.. bu google bu tiplere para mı veriyor ota boka yorum yapıyorlar

Yoruma kapalı.