Zara

4.1
(1003)

Bornova Zara adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, 372. Sk. No:10, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 343 29 29

Bornova Zara Yol Tarifi

Zara İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, 372. Sk. No:10, Bornova – İzmir olan Zara, işletmesine (0232) 343 29 29 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Zara ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Zara yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Zara hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Zara ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Zara ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Zara için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Zara bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Zara sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.1 / 5. Toplam Oy : 1003

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Zara Yorumları

 1. Marka olarak tek geçerim.
  Geçen hafta Adana Optimum mağazasındaki aynı ürünün fiyatlari burada yuksek idi. Çalışan arkadaşlara sordum. Etiket yenilemeyi unutmuslardir dedi.
  Tek can sıkıcı ilan şey aldığınız ürün üzerinde yapilan zamlardan dolayi onlarca etiket görmek oluyor.
  8.0 – 9.0 ikili set burada 179 TL Adana optimum magazasinda 120 TL…

 2. Forum içerisinde büyük bir Zara. Personel çok yardımcı olmuyor. Fiyatlar da pahalı. Bugüne kadar hayatımda hiçbirşey alamadığım bir mağaza Zara.

 3. Marka olarak tanıdığımız ve sezon indirimlerin mağazadan alışverişi tercih ettiğimiz bir lokasyon. Erkek ve kadın bölümü ayrıca çocuk bölümü ile hizmet veriyor. İndirim günlerinde mağaza personelinden yardım almak biraz zor olsa da imkansız değil ayrıca mağaza ferah ve geniş.

 4. Forumun kose basinda oldukca buyuk ve bircok urunu bulabiliyorsunuz.

 5. Eskidendi o hiç düşünmeden her beğendiğimizi aldıklarımız.. hem fiyatlar çok arttı, hem de bazı parçalar gerçekten o kadar etmiyor.. cidden bak!

Yoruma kapalı.