Gülni̇hal Si̇r Ağda Salonu

4.4
(48)

Bornova Gülni̇hal Si̇r Ağda Salonu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Erzene, Çolakoğlu Pasajı, :, Fevzi Çakmak Cd. No:7 D:7, Bornova – İzmir

Telefon : 0530 641 13 37

Bornova Gülni̇hal Si̇r Ağda Salonu Yol Tarifi

Gülni̇hal Si̇r Ağda Salonu İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Erzene, Çolakoğlu Pasajı, :, Fevzi Çakmak Cd. No:7 D:7, Bornova – İzmir olan Gülni̇hal Si̇r Ağda Salonu, işletmesine 0530 641 13 37 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Gülni̇hal Si̇r Ağda Salonu ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Gülni̇hal Si̇r Ağda Salonu yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Gülni̇hal Si̇r Ağda Salonu hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Gülni̇hal Si̇r Ağda Salonu ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Gülni̇hal Si̇r Ağda Salonu ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Gülni̇hal Si̇r Ağda Salonu için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Gülni̇hal Si̇r Ağda Salonu bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Gülni̇hal Si̇r Ağda Salonu sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.4 / 5. Toplam Oy : 48

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Gülni̇hal Si̇r Ağda Salonu Yorumları

  1. Aman sakın !
    Yorumların 78% hepsi satın alınmış, otomatik ve robotlar tarafından yazılmış. Ben malesef yorumlara aldanarak buraya geldim, güya temizmiş (uzandığım yerdeki alt bez en az 3 gündür değişilmemiştir o kesin) ondan sonra benimle ilgilenen kadın hiç muhabbet etmedi, ondan sonra çöpler dibine kadar dolu yerlere taşıyor, insan bi değiştirir be ! Bide son olarak benim yaptırdığım bakım bizim orda 20 tl burda bayan benden resmen iki mislisini aldı yani 40 tl, ona kalmadım ama güzel profesyonel güler yüzlü ve temiz olsaydı değerdi. Neyse gittiğime bin pişman oldum, sakın sahte satın alınmış yorumlara aldanmayım yoksa benim gibi böyle durumlara düşersiniz.

  2. Arkadaşlar kimseye açıklama yapmak gibi bir zorunluluğum yok fakat yorumları incelediğimde görüyorum ki birilerinin kuyruğuna basmışım..İsmini cismini bilmediğim şahıslar firmamla ilgili yorumlar yapmış..Biri kalkmış para karşılığında yorum yaptırdığımdan bahsetmiş..Çok şükür bu tarz ucuz işlerlere hiçbir zaman ihtiyaç duymadım, duymamda ama haddini aşan cümlelerin bedelini tabiki ödeyecek..Gereken yerlere başvurumu yaptım..İkincisi bir beyefendi fiyatla ilgili yorum yapmış Ahmet Aslan bey sizi salona zorla getirmiyoruz..Fiyatlarımı eleştirmek size düşmez..Pahalı geliyorsa daha ucuz yerleri tercih edin..10 yıllık firmayı sözlerinizle kirletemezsiniz buna müsade etmem..Fakir müşteri gelmesin bana…Serbest piyasada diye bişey var..Gelmeyin beyefendi..Ben sustukça insanlarda bir egodur gidiyor….Herkes kendine gelsin..Şu zor süreçte insanların ekmeği ile oynamaktan vazgeçin artık …Eleştirinizi yapın ama haddinizi AŞMAYIN….
    Bugünlere kadar kendi tırnaklarımla kazıyarak geldiğim noktayı 2 tane çirkin yorumlarınız beni düşürmez aksine yükseltir….

  3. sohbet, ilgi. manikürcü kadın samimi ve işinde başarılı. fiyatlar guzel. tercih edilebilir bir kuafor. insanlık hali bazen calisanlarin basındakiler suratsiz olabiliyor ama vakit geçtikçe ortama alışılıyor, begendim. samimi kuafor.

  4. Gülnihal ablam kadar eli hafif, muhabbeti güzel, ilgili bir işletmeyi arasanız da zor bulursunuz. Kaç kere gittim bir kere bile mağdur etmedi. İşiyle ilgili yorum yapmaya bile gerek yok çünkü hizmeti ortada. Kötü yorumlar tamamen gerçekdışı. Kendisi gayet titiz, kibar, anlayışlı işinde profosyonel.

Yoruma kapalı.