Gülsün Çocuklar Kreş Ve Anaokulu

5
(8)

Gülsün Çocuklar Kreş Ve Anaokulu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Erzene, 116. Sk. No:20, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 375 07 93

Gülsün Çocuklar Kreş Ve Anaokulu Yol Tarifi

Gülsün Çocuklar Kreş ve Anaokulu

Gülsün Çocuklar Kreş Ve Anaokulu İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Erzene, 116. Sk. No:20, Bornova – İzmir olan Gülsün Çocuklar Kreş Ve Anaokulu, işletmesine (0232) 375 07 93 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Gülsün Çocuklar Kreş Ve Anaokulu ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Gülsün Çocuklar Kreş Ve Anaokulu yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Gülsün Çocuklar Kreş Ve Anaokulu hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Gülsün Çocuklar Kreş Ve Anaokulu ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Gülsün Çocuklar Kreş Ve Anaokulu ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Gülsün Çocuklar Kreş Ve Anaokulu için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Gülsün Çocuklar Kreş Ve Anaokulu bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Gülsün Çocuklar Kreş Ve Anaokulu sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 8

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Gülsün Çocuklar Kreş Ve Anaokulu Yorumları

  1. Gülsün hanım ve öğretmen ekibiyle, bir arkadaşımın şiddetli önerisi üzerine tanıştık????????Kızım allerjik bir bebek ve kreşe başladığımızda şikayetlerimiz devam ediyordu. Nasıl olacak diye çok düşünüyordum ama boşuna yormuşum kendimi. Öğretmenlerimizle neredeyse sürekli iltibat halindeydim ve o yoğunlukta bana, kızıma çok yardımcı oldular. Orası sadece kreş ve anaokul değil, orası bir ev. Gittiğimde ben bile huzur buluyorum orada ve kızımın oradaki mutluluğunuda kelimelerle ifade edemem. Gözümüzden sakındığımız çocuklarımızı sizlere gönül rahatlığıyla teslim ede biliyoruz. İyi ki varsınız. Başarılarınızın devamını dilerim????????????????

  2. 2 yasından beri kızımın okulu değil ikinci evi olan okulumuz her yönüyle gözüm kapalı emanet ettiğim buket hocam gülsün hanım betül hocam bütün okulumuza yürekten minnettarım allah razı olsun canlarınızı sorgusuz emanet edebilirsiniz yemekleri olsun kattıkları değerler eğitimleri kızıma verdikleri özgüven sonuna kadar karşılığını veriyorlar.çok şanslıyız yollarımız kesiştiği için tek bi soru isaretiniz bile varsa cocukları giden velilerden dinleyin birde o zaman anlarsınız..

  3. Dünyada hepimizin ihtiyacı olan sevgi anlayışını yayacak, mazlumlara kol kanat gerecek yeni nesillerin yetişeceği yerlerden bir tanesi. Teşekkürler gülsün çocuklar

  4. İzmirde gördüğüm en iyi anaokuludur .Gözünüz kapalı çocuklarınızı emanet edebileceğiniz bir yerdir.Çocuklarınızı kendi çocukları gibi büyük fedakarlıklarla yetiştiriyorlar.2 kızım var biri 7 diğeri 15 yaşında çok memnun kaldık ..Çok teşekkür ediyoruz Gülsün çocuklara..

Yoruma kapalı.