Gymnasıum Kids Anaokulları

3.7
(3)

Gymnasıum Kids Anaokulları adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Evka 3, 113. Sk. No:14, Bornova – İzmir

Telefon : 0507 998 77 76

Gymnasıum Kids Anaokulları Yol Tarifi

Gymnasıum Kids Anaokulları İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Evka 3, 113. Sk. No:14, Bornova – İzmir olan Gymnasıum Kids Anaokulları, işletmesine 0507 998 77 76 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Gymnasıum Kids Anaokulları ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Gymnasıum Kids Anaokulları yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Gymnasıum Kids Anaokulları hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Gymnasıum Kids Anaokulları ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Gymnasıum Kids Anaokulları ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Gymnasıum Kids Anaokulları için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Gymnasıum Kids Anaokulları bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Gymnasıum Kids Anaokulları sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.7 / 5. Toplam Oy : 3

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Gymnasıum Kids Anaokulları Yorumları

  1. Bizim Anaokul arayışımız 2019 başladi.Gymansium Kids Anaokuluna oğlumuzu göndermeye karar kıldık. Oğlum Anaokul başladığında üç hafta zorluk çekdik daha sonra oğlumu diğer sınıfa aldılar KAPTANLAR sınıfı Öğretmenimiz Sevil Başakçi.
    Sevil Hanım sabırli ve iyi bir eğtimci ve oğlum öğretmenini çok seviyor ve seviliyor.
    Alperenin olumlu değişimini görüyorum Sevil hanımdan Allah bin kez razı olsun. Nihat bey ve Pskilomuz Seyfullah Beyede sizden de Allah razı olsun. Birde güler yüzlü çocukları en işten seven, kendi evladı gibi sarılan ve koruyan Servis annemiz Nazmiye Hanım da çok teşekkür ederim.
    Gymasium kids Anaokulu tavsiye ederim

Yoruma kapalı.