İş Bankamatik

5
(1)

Bornova İş Bankamatik adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Erzene, Ankara Cd., Bornova – İzmir

Telefon : 444 0 202

Bornova İş Bankamatik Yol Tarifi

İş Bankamatik İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Erzene, Ankara Cd., Bornova – İzmir olan İş Bankamatik, işletmesine 444 0 202 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca İş Bankamatik ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan İş Bankamatik yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. İş Bankamatik hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak İş Bankamatik ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan İş Bankamatik ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. İş Bankamatik için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. İş Bankamatik bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada İş Bankamatik sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 1

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

İş Bankamatik Yorumları

  1. Bankamatiğin konumunda hata vardır. Anayola yakınmış gibi görünüyor fakat, ege üniversitesi metrosunun hemen girişinde bulunmaktadır. Bu atmye gitmek için, metro girişi yolundan gitmeniz gerekmektedir. Israrla konun düzenlemesi yapmama rağmen halen hatalı konumlarda bulunan atmler olduğu için yorum bölümüne yazmak zorunda kaldım.

Yoruma kapalı.