Isil Isil Dunyasi Anaokulu

5
(6)

Isil Isil Dunyasi Anaokulu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 101/3 Sok. Profesörler Sitesi No:28, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 375 03 04

Isil Isil Dunyasi Anaokulu Yol Tarifi

Isil Isil Dunyasi Anaokulu İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 101/3 Sok. Profesörler Sitesi No:28, Bornova – İzmir olan Isil Isil Dunyasi Anaokulu, işletmesine (0232) 375 03 04 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Isil Isil Dunyasi Anaokulu ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Isil Isil Dunyasi Anaokulu yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Isil Isil Dunyasi Anaokulu hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Isil Isil Dunyasi Anaokulu ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Isil Isil Dunyasi Anaokulu ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Isil Isil Dunyasi Anaokulu için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Isil Isil Dunyasi Anaokulu bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Isil Isil Dunyasi Anaokulu sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 6

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Isil Isil Dunyasi Anaokulu Yorumları

  1. Çocuklara gerçek anlamda değer veren çok iyi bir anaokulu,Gülden hanım her zaman okulda işine ve çocuklara aşık,oğlum 4 yaşında 2 ay oldu minik şirinlere katıldı.önceki okulundan memnun kalmamıştık.önceki okulunda müdür hanım söylediklerinin yarısını bile yapmadı.arkadaşımın tavsiyesi ile minik şirinler anaokulu gülden hanımla görüştük ve o görüşmeden sonra kararım çok netti.oğlumun anaokulu burası dedim.verdiği eğitimle samimiyet ve dürüstlüğü ile çocuklara olan sevgisiyle ilgisiyle öğretmenlerini çok iyi seçmesiyle iyi ki varsın gülden hocam iyi ki varsınız minik şirinler anaokulu ve tüm çalışanları.????

  2. Evimize giderken tesadüfen gördüğüm tabela tanıştırdı bizi.İyiki tanimisiz.Oglum 2,5 sene yaz programında dahil olmak üzere devam etti.Gulden hanım,çalışan öğretmenler ,yemeklerini yapan Elif ablamiz bütün çocuklara kendi cocuklari gibi davrandılar.Hala da böyle devam ediyor. Bu yüzden oğlum ayrılmakta çok zorlandı.Oglum 3.sinifa geçti.Hala ziyaret ediyoruz.Oncelikle sevgiyi,samimiyeti,saygıyı,eğitimi, öğretimi doyasıya alabileceğiniz bir kurum.2.bir evladım daha oldu şimdiden onun için kontenjan istedik.İyiki o tabelayı gormusuz:)

  3. 2 çocuğumu da gözüm kapalı emanet edebildiğim ve şiddetle tavsiye edeceğim bir okul! Bir sürü okul araştırdım bir kaç okula da yolladim çocuklarımı hepsi hayal kırıklığıydı fakat minik şirinler her konuda harika bir okul çok insancillar, harika eğitimleri, etkinlikleri ve müthiş yılsonu gösterileri var emin olun kolejlerde bile böyle yılsonu göremezsiniz yaşadığım için biliyorum ben üşenmeden taaa karsiyakadan götürüyordum bu okula daha başka söze gerek var mı bilmiyorum ama pişman olmayacağınız kesin!

  4. Çocuğunuz için kesinlikle tavsiye edebileceğim bir okul. Okul desem de aslında bizim için bir aile orası. Bu sıcak ortamda Gülden Öğretmen ve okuldaki bütün diğer değerli öğretmenler çocuklar ile çok güzel iletişim kuruyorlar. Hazırladıkları etkinlikler ve eğitim içerikli aktiviteler son derece yaratıcı. Özellikle çocuğunuzun hem bilişsel hem de sosyal becerileri için son derece yararlı faaliyetler. Ayrıca kızımızdan anladığımız verilen yemekler de son derece lezzetli:) Emekleri gerçekten büyük. Kısaca söylemek gerekirse çocuğunuzun gelişimine olumlu katkı sağlayacak bir yer arıyorsanız orası burasıdır.

Yoruma kapalı.